Strefa Architektów Kler
Służy do pobierania obiektów i ze względu na ich wielkość dostępna jest na komputerach stacjonarnych, laptopach i tabletach.
×
Newsletter

Zamknij

Współpraca

 

Profesjonalizm to ciągłe kształtowanie na nowo samego siebie. Dlatego dziś rozpoczynamy nowy rozdział w naszej współpracy z architektami i projektantami. Wprowadziliśmy nowe zasady współpracy oraz opracowaliśmy ofertę materiałów i bazę obiektów, które zapewnią jej komfort. Firma Kler to wiarygodny partner w biznesie – z niemal 50-letnim doświadczeniem w branży. Jej ugruntowana i niezachwiana pozycja na rynku mebli premium jest gwarancją stabilności warunków współpracy – profesjonalnej i korzystnej. Oferta firmy Kler to zaprojektowane z klasyczną elegancją meble i dodatki pod marką Kler. Ale także dostęp do wielu światowych – znanych oraz niszowych – marek najwyższej klasy, a także innych marek własnych: szerokiego i bardzo atrakcyjnego portfolio.


Kler jest liderem na rynku Klientów zamożnych, ceniących jakość życia, inwestujących we własną przestrzeń domową – często bardzo obszerną i okazałą (apartamenty, wolnostojące domy i rezydencje, mieszkania o dużych metrażach). Grupa ta jest bardzo wymagająca i zróżnicowana estetycznie – Klienci, którzy znają markę Kler i jej ufają, to ogromny potencjał. Szanujemy naszych Klientów i ich upodobania – a zachęcając Państwa do współpracy oferujemy dostęp do Klientów, którzy lubią i cenią markę Kler. Ogólnopolska sieć salonów sprzedaży zapewni Państwu wsparcie – obsługa salonów chętnie służyć będzie pomocą i przygotuje dla Państwa konkretne oferty produktowe. Wierzymy, że docenią Państwo komfort współpracy z naszą firmą! Zapraszamy do współpracy i zachęcamy do kontaktu. Chętnie udzielimy Państwu szczegółowych informacji na temat warunków współpracy.

 

Kontakt
Pełnomocnik Zarządu ds. współpracy
z architektami i rynku inwestycyjnego
Skontaktuj się z nami
Administratorem Twoich danych jest Kler S.A. Dowiedz się więcej o ochronie Twoich danych.