Strefa Architektów Kler
Służy do pobierania obiektów i ze względu na ich wielkość dostępna jest na komputerach stacjonarnych, laptopach i tabletach.
×
Newsletter

Zamknij

Kolory Roku 2021

K O L O R Y    R O K U    2 0 2 1

Tradycyjnie, na początku grudnia 2020 roku, Pantone wskazał kolor roku 2021. Tym razem nie jest to jeden kolor, a aż dwa kolory - szarość Ultimate Gray i cytrynowożółty Illuminating. Pierwszy z nich jest oznaką hartu ducha, opowiada o sile i odporności, a drugi ma napawać optymizmem i pozytywną energią. Tegoroczny wybór Pantone Color Institute ma dawać nadzieję na rok 2021.

Stwórz całą kompozycję dla swojego domu albo wybierz kilka elementów, które wprowadzą do Twojego wnętrza najmodniejszy kolor tego roku.

 

Ż Ó Ł T E    D O D A T K I

Żółte dekoracje to idealny sposób na rozjaśnienie ciemnych pomieszczeń. Barwa ta nadaje wnętrzom energii i sprawi, że czujemy się w nim pozytywnie nastawieni.  Żółty to świeżość, optymizm i ciepło. Dodatki w tym kolorze to znakomite rozwiązanie dla wszystkich, którzy lubią energetyczne, pobudzające do działania wnętrza.

 

S Z A R E    D E K O R A C J E

Kolor szary świetnie komponuje się praktycznie w każdym pomieszczeniu, pasuje do wszystkich stylów aranżacji i świetnie współgra właściwie z każdym innym kolorem. To kolor ponadczasowy, niewychodzący z mody i niezwykle elegancki. Szare dekoracje doskonale sprawdzą się w przypadku intensywnych kolorów na ścianach, tapet z mocnymi motywami, dodadzą elegancji i wprowadzą poczucie harmonii i spokoju.

 

Zainspiruj się z Kler!

Pozostałe wydarzenia

Zapachy do wnętrz Kler Declere
04/03/2021
Zapachy do wnętrz Więcej niż meble – KLER to świadomość i klimat wnętrza. Wnętrza doświadczanego umysłem i odczuwanego wszystkimi zmysłami. To świat jakości: estatycznych i zmysłowych – wypełniających wnętrze. Wyważenie, wysmakowanie, elegancja rozwiązań. Przedmioty w przestrzeni, zanurzone w świetle. Rozpływające się w zachwycie. Perfumy KLER Declare – esencja wnętrza.   PERFUMY DO WNĘTRZ KLER DECLARE Świat zapachów jest ulotny – nieuchwytny. Uwodzi niewidzialnym pięknem, wycisza, zmienia chwilę w
Czytaj dalej
Skóry i tkaniny Kler Atelier
04/03/2021
Skóry i tkaniny Gdy kupujesz meble Kler, Twoje dyspozycje są ich początkiem, bowiem za każdym razem tworzymy – dosłownie – meble na zamówienie. Na Twoje zamówienie zostaną też ostatecznie pokryte obiciem. Wystarczy, że wybierzesz jego rodzaj (skórę czy tkaninę), fakturę i kolor. A jest w czym wybierać! Masz do dyspozycji naprawdę szeroki wybór skór i tkanin obiciowych. Niezwykłe jest bogactwo ich kolorów, wzorów i faktur – i niezwykłe możliwości otwiera.
Czytaj dalej
Meble ze świata w salonach KLER
31/01/2021
Meble ze świata w salonach KLER Modne wzornictwo, ponadczasowy styl i funkcjonalność to cechy, które charakteryzują kolekcje dostępne w salonach Kler. Poza Atelier Piotra Klera od kilku lat na sukces Kler pracują projektanci z Włoch, Francji i innych krajów Europy.  Dzięki wieloletniej współpracy w shoowroomach Kler nieustannie są dostępne produkty najlepszych światowych marek a terminy realizacji zamówień zaczynają się już od kilku tygodni.  Korzystając ze wsparcia doświadczonych partnerów zapewniamy bezpośrednie dostawy mebli w gwarantowanych t
Czytaj dalej