Strefa Architektów Kler
Służy do pobierania obiektów i ze względu na ich wielkość dostępna jest na komputerach stacjonarnych, laptopach i tabletach.
×
Newsletter

Zamknij

Prapremiera nowej linii w ofercie Kler – Kler Attitude

Prapremiera nowej linii w ofercie Kler – Kler Attitude

Kolekcja uzupełnia aktualną ofertę marki stanowiąc jednocześnie dla niej kontrapunkt i kreśląc dla marki nową przestrzeń. Linia Kler Attitude adresowana jest do osób, które – z racji swoich upodobań estetycznych – nie odnajdują w obecnej ofercie swoich wymarzonych wzorów i poszukują w swoim otoczeniu wyjątkowości i odrębności.

Pozostałe wydarzenia

Piknik Projektanta i Architekta w Łodzi
30/08/2022
Zapraszamy na piknik, który odbędzie się 15.09.2022 o godz.17.00 na terenie Salon Kler w Łodzi, adres: ul.Marcina Kasprzaka 6, Łódź Do Państwa dyspozycji udostępniona będzie specjalna strefa relaksu. O kompleksową aranżację przestrzeni zadbała marka KLER. To tu wymienimy się wizytówkami i porozmawiamy – nie tylko o designie! We wnętrzach Showroomu odbędą się inspirujące wykłady przygotowane przez partnerów spotkania. O merytorykę zadbają: ARCHLine.XP, Kler, Trebord, ErgoPaul, Futunext, JUNG i BORA. Ponadto dla wszystkich uczestników organizatorz
Czytaj dalej
Piknik Projektanta i Architekta w Bydgoszczy
30/08/2022
Zapraszamy na piknik, który odbędzie się 06.09.2022 o godz.17.00 na terenie Salon Kler w Bydgoszczy, adres: ul.Fabryczna 1B, 85-741 Bydgoszcz Do Państwa dyspozycji udostępniona będzie specjalna strefa relaksu. O kompleksową aranżację przestrzeni zadbała marka KLER. To tu wymienimy się wizytówkami i porozmawiamy – nie tylko o designie! We wnętrzach Showroomu odbędą się inspirujące wykłady przygotowane przez partnerów spotkania. O merytorykę zadbają: ARCHLine.XP, Kler, OneWallDesign, Tempur, Teknos, Alf Italia i Munari. Ponadto dla wszystkich uczestnik&oac
Czytaj dalej
Metamorfoza salonu Kler w Kielcach
10/07/2022
Z przyjemnością -  i dumą -  zapraszamy Państwa do salonu Kler w Kielcach przy ulicy Zagnańska 232.  Miło nam będzie gościć Państwa w tych spektakularnych i pełnych rozmachu wnętrzach. Bo nowe miejsce, to nowe możliwości! Pełna klasycznej elegancji najnowsza kolekcja Kler prezentowana jest tu teraz w niezwykły sposób. Znajdą tu Państwo między innymi bogate w dodatki aranżacje salonów, jadalni i sypialni – zaprojektowane przez stylistów i architektów wnętrz, w różnych stylach i estetykach.   Piotr Kler założył swoją firmę w 1973 r.
Czytaj dalej