Strefa Architektów Kler
Służy do pobierania obiektów i ze względu na ich wielkość dostępna jest na komputerach stacjonarnych, laptopach i tabletach.
×
Newsletter

Zamknij

Kolekcja kuchni Kler Kitchen – nowość w ofercie

Kolekcja kuchni Kler Kitchen – nowość w ofercie

 

Świat wnętrz Kler jest różnorodny i osobisty – można go doświadczyć wszystkimi zmysłami. Wzrokiem – by docenić piękno formy i jakość wykonania. Dotykiem – by poczuć dostojny, kojący chłód naturalnej skóry czy bogactwo struktur szlachetnych tkanin. Słuchem – by zachwycić się muzyką klasyczną w wykonaniu stypendystów Fundacji Piotra Klera. Smakiem – który w kuchniach Kler Kitchen staje się spełnioną obietnicą.

Od niemal 50 lat Kler rozwija się nieustannie – poszerzając swoją ofertę od mebli do salonu (fotele i sofy), po wyposażenie kolejnych pomieszczeń i przestrzeni (jadalnie, sypialnie, garderoby, ogrody itd.). By dziś przedstawić nowość: kolekcję Kler Kitchen – wnętrza kuchenne i ich kompleksowe wyposażenie.

Dlaczego kuchnie? Ponieważ zmieniają się nasze domowe potrzeby i upodobania. W dawnych czasach kuchnia była pomieszczeniem ściśle wyodrębnionym – a nawet odsuniętym jak najdalej od wnętrz, w których rezydowali właściciele czy też przyjmowano gości. Lokowana była w oficynach bocznych bądź skrzydłach odległych od korpusu głównego. Dziś trend jest zupełnie odwrotny: kuchnia coraz częściej jest otwarta na jadalnię lub salon – staje się pomieszczeniem widocznym, niemal reprezentacyjnym. Kuchnie Kler Kitchen to wprowadzenie do wnętrz kuchennych – charakterystycznej dla marki Kler – klasycznej elegancji.

Kuchnie to nowa przestrzeń w ofercie Kler – złożona i precyzyjna. Dlatego Piotr Kler zbudował zespół z ekspertów o ponad 25-letnim doświadczeniu w branży mebli i wnętrz kuchennych. Meble Kler Kitchen produkowane są w Polsce: firma ma zasoby produkcyjne wyspecjalizowane w realizacji wnętrz kuchennych – z najwyższej klasy parkiem maszynowym oraz wieloletnim, często wielopokoleniowym doświadczeniem. A wszystko po to, by zapewnić właściwe marce Kler standard i jakość.

Kler Kitchen to nie meble kuchenne po prostu – lecz przedsięwzięcie kompleksowe: od projektu wnętrza kuchennego, przez dobór kolorystyki, najwyższej klasy materiałów, wykończeń i sprzętu/wyposażenia, po wykonanie i montaż. Wyspecjalizowani projektanci w salonach Kler zaprojektują kuchnię na wymiar i pomogą dokonać wyboru spośród bogatej palety kolorów, lakierów, fornirów, uchwytów, blatów, wykończeń (matowe, satynowe, z połyskiem, high-gloss). I różnorodnych frontów: od nawiązujących do klasycznych wzorów (np. delikatna ramka z płyciną), po bardzo nowoczesne (bezuchwytowe czy ceramiczne). I armatury, i sprzętu AGD – renomowanych światowych marek.

By kuchnia była osobista i idealna – by była spełnioną obietnicą.

 

Ekspozycje kolekcji Kler Kitchen dostępne są w następujących salonach:

 

Salon Kler Warszawa - znajdź salon

ul. Puławska 436

tel. 512 422  334

 

Salon Kler Katowice - znajdź salon

Al. Roździeńskiego 212

tel. 512 422  330

 

Salon Kler Gdańsk - znajdź salon

ul. Grunwaldzka 211

tel. 512 422  338

 

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia jednego z naszych salonów, gdzie nasi doradcy zaprezentują Państwu szeroki zakres możliwości i konfiguracji kuchni Kler.

Pozostałe wydarzenia

Jakość i różnorodność. Wszystko jasne.
16/11/2023
Trzy młode marki oferujące oświetlenie najwyższej jakości, od stylowych kinkietów do lamp awangardowo nowoczesnych. Każdej z nich przyświeca podobna koncepcja: zaoferowanie szerokiej i różnorodnej gamy produktów o stylistyce odpowiadającej rozmaitym stylom współczesnych wnętrz. Wysoka jakość materiałów i doskonałe wykonanie, często nawet ręczne, przez doświadczonych rzemieślników. Przedmioty pozostające blisko ludzi, projektowane we współpracy z architektami wnętrz. Lucide to założona w 1992 r. w Antwerpii (Belgia) firma rodzinna. Jej marką jes
Czytaj dalej
Kolekcja oświetlenia Nemo
16/11/2023
Wydaje się, że lampa wisząca czy stołowa, lampa podłogowa, kinkiet czy plafoniera to przedmioty skończenie zdefiniowane, że powiedziano o nich już wszystko. I rzeczywiście – wydaje się. Dopóki nie zobaczy się lamp Nemo. Firma, założona w Mediolanie w roku 1993, jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek wśród producentów oświetlenia na świecie, gwiazdą pierwszej jasności. Nemo słynie z designu, jest jego synonimem, dosłownie błyszczy na obu biegunach nowoczesności. Jeden z nich to przyszłość. Kolekcja Contemporary to natchniony, poszukujący design absolutn
Czytaj dalej
Bomma - w świecie światła i kryształów
16/11/2023
Czeski kryształ to od wieków jeden z symboli tego kraju – czeskie szkło ma międzynarodową renomę i jest synonimem jakości i tradycji. Bomma to czeska manufaktura zlokalizowana w miejscowości Světlá nad Sázavou (nazwa miejscowości nieprzypadkowa), w której lokalna tradycja szklarska sięga ponad 100 lat.Bomma oferuje ręcznie wykonane szkło dekoracyjne. Jego bardzo wysoka jakość – to rafinowany, wyjątkowo przezroczysty kryształ – budzi powszechne uznanie. Także luksusowych, słynnych na cały świat marek, specjalistów w branży, zamawiających w Bo
Czytaj dalej