Strefa Architektów Kler
Służy do pobierania obiektów i ze względu na ich wielkość dostępna jest na komputerach stacjonarnych, laptopach i tabletach.
×
Newsletter

Zamknij

Kolekcja kuchni Kler Kitchen – nowość w ofercie

Kolekcja kuchni Kler Kitchen – nowość w ofercie

 

Świat wnętrz Kler jest różnorodny i osobisty – można go doświadczyć wszystkimi zmysłami. Wzrokiem – by docenić piękno formy i jakość wykonania. Dotykiem – by poczuć dostojny, kojący chłód naturalnej skóry czy bogactwo struktur szlachetnych tkanin. Słuchem – by zachwycić się muzyką klasyczną w wykonaniu stypendystów Fundacji Piotra Klera. Smakiem – który w kuchniach Kler Kitchen staje się spełnioną obietnicą.

Od niemal 50 lat Kler rozwija się nieustannie – poszerzając swoją ofertę od mebli do salonu (fotele i sofy), po wyposażenie kolejnych pomieszczeń i przestrzeni (jadalnie, sypialnie, garderoby, ogrody itd.). By dziś przedstawić nowość: kolekcję Kler Kitchen – wnętrza kuchenne i ich kompleksowe wyposażenie.

Dlaczego kuchnie? Ponieważ zmieniają się nasze domowe potrzeby i upodobania. W dawnych czasach kuchnia była pomieszczeniem ściśle wyodrębnionym – a nawet odsuniętym jak najdalej od wnętrz, w których rezydowali właściciele czy też przyjmowano gości. Lokowana była w oficynach bocznych bądź skrzydłach odległych od korpusu głównego. Dziś trend jest zupełnie odwrotny: kuchnia coraz częściej jest otwarta na jadalnię lub salon – staje się pomieszczeniem widocznym, niemal reprezentacyjnym. Kuchnie Kler Kitchen to wprowadzenie do wnętrz kuchennych – charakterystycznej dla marki Kler – klasycznej elegancji.

Kuchnie to nowa przestrzeń w ofercie Kler – złożona i precyzyjna. Dlatego Piotr Kler zbudował zespół z ekspertów o ponad 25-letnim doświadczeniu w branży mebli i wnętrz kuchennych. Meble Kler Kitchen produkowane są w Polsce: firma ma zasoby produkcyjne wyspecjalizowane w realizacji wnętrz kuchennych – z najwyższej klasy parkiem maszynowym oraz wieloletnim, często wielopokoleniowym doświadczeniem. A wszystko po to, by zapewnić właściwe marce Kler standard i jakość.

Kler Kitchen to nie meble kuchenne po prostu – lecz przedsięwzięcie kompleksowe: od projektu wnętrza kuchennego, przez dobór kolorystyki, najwyższej klasy materiałów, wykończeń i sprzętu/wyposażenia, po wykonanie i montaż. Wyspecjalizowani projektanci w salonach Kler zaprojektują kuchnię na wymiar i pomogą dokonać wyboru spośród bogatej palety kolorów, lakierów, fornirów, uchwytów, blatów, wykończeń (matowe, satynowe, z połyskiem, high-gloss). I różnorodnych frontów: od nawiązujących do klasycznych wzorów (np. delikatna ramka z płyciną), po bardzo nowoczesne (bezuchwytowe czy ceramiczne). I armatury, i sprzętu AGD – renomowanych światowych marek.

By kuchnia była osobista i idealna – by była spełnioną obietnicą.

 

Ekspozycje kolekcji Kler Kitchen dostępne są w następujących salonach:

 

Salon Kler Warszawa - znajdź salon

ul. Puławska 436

tel. 512 422  334

 

Salon Kler Katowice - znajdź salon

Al. Roździeńskiego 212

tel. 512 422  330

 

Salon Kler Gdańsk - znajdź salon

ul. Grunwaldzka 211

tel. 512 422  338

 

Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia jednego z naszych salonów, gdzie nasi doradcy zaprezentują Państwu szeroki zakres możliwości i konfiguracji kuchni Kler.

Pozostałe wydarzenia

Targi 4 Design Days !
30/01/2023
Targi 4 Design Days ! Zapraszamy do udziału w 4 Design Days 2023 – święcie architektury i designu w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.  Z przyjemnością wspieramy po raz kolejny raz to wydarzenie, które trwa od 26 do 29 stycznia 2023 r. Tegoroczna decyzja odbywa się pod hasłem TOGETHER 4 HUMANITY.   Marka Kler prezentuje w ty roku najnowszy model ze swojej szerokiej kolekcji – sofę Sirena a sceny tego wyjątkowego wydarzenia zostały zaaranżowane dzięki niezwykle charakterystycznej linii Kler Attitude.   Politycy, architekci, urbaniści, projek
Czytaj dalej
Scaletta poczuj się jak w niebie!
14/11/2022
Scaletta poczuj się jak w niebie - https://www.kler.eu/pl/inspiracje/salon/scaletta !   Wraz z aromatem świeżo parzonej kawy do pokoju wkradają się pierwsze promienie porannego słońca. Sięgasz po książkę, która z niecierpliwością spogląda na Ciebie zza szklanej witryny? A może spędzasz ten dzień w domowym zaciszu w gronie rodziny lub przyjaciół? Ona będzie najlepszą towarzyszką najmilszych chwil. Miękka jak chmurka, subtelna i pełna elegancji - jasnoniebieska Scaletta.
Czytaj dalej
KLER na targach Brussels Furniture Fair 2022
14/11/2022
Zapraszamy na wirtualny spacer 3D po stoisku KLER na targach Brussels Furniture Fair 2022: https://bit.ly/Visit_KLER   W pierwszych dniach listopada dołączyliśmy do grona wiodących producentów mebli oraz wyposażenia wnętrz z Belgii, Holandii, Niemiec, Włoch i innych krajów europejskich podczas jednego z najbardziej prestiżowych wydarzeń w branży. Wśród wyeksponowanych na stoisku mebli zobaczycie między innymi sofę Cheers z kolekcji KLER Attitude, wyróżnioną złotą nagrodą targową jako najlepszy produkt międzynarodowy: https://www.kler.eu/pl/inspirac
Czytaj dalej