Strefa Architektów Kler
Służy do pobierania obiektów i ze względu na ich wielkość dostępna jest na komputerach stacjonarnych, laptopach i tabletach.
×
Newsletter

Zamknij

Targi 4 Design Days !

Targi 4 Design Days!

 

Targi 4 Design Days to święto architektury i designu odbywające się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.  Firma Kler z przyjemnością wsprała po raz kolejny to wyjątkowe wydarzenie. Tegoroczna decyzja odbyła się pod hasłem TOGETHER 4 HUMANITY.

 

Marka Kler zaprezentowała w tym roku najnowszy model ze swojej szerokiej kolekcji – sofę Sirena, a sceny tego wyjątkowego wydarzenia zostały zaaranżowane dzięki niezwykle charakterystycznej linii Kler Attitude.

 

Politycy, architekci, urbaniści, projektanci, doświadczeni deweloperzy i firmy budowlane oraz światowy kapitał – to m.in. autorzy scenariusza dalszego rozwoju świata. 4 Design Days 2023 chce być miejscem ich spotkań i wymiany opinii.

 

W tegorocznej edycji pojawiły się nowe, ważne tematy dla architektów, designerów, urbanistów, deweloperów, inwestorów oraz władz samorządowych. Wspaniali goście z kraju i zagranicy. Gorące dyskusje i spektakularne wystąpienia na designerskich scenach.

Pozostałe wydarzenia

Piknik Architekta i Projektanta w Katowicach
10/03/2023
Weź udział w spotkaniu dla społeczności architektów i projektantów – porozmawiajmy o dobrym designie i wzorniczych trendach!   Kler pokaże swoje nowości – nowe kolekcje w kuchni i w ogrodzie. Hoder zademonstruje jak piękne i różnorodne mogą być blaty z naturalnego kamienia. W wątek natury wpisze się także Parkiet Hajnówka. Prawdziwej ekologii poświęci swoje wystąpienie Haro. Marka Moric opowie o ekskluzywnych drzwiach wejściowych. A Archline.XP zaprezentuje oprogramowanie do projektowania oczami projekt
Czytaj dalej
Piękna Ty, piękny dom – spotkanie w Gdańsku.
10/03/2023
Piękna Ty, piękny dom - zarezerwuj bezpłatne miejsca na spotkanie z pięknem! Salon Kler Gdańsk Al. Grunwaldzka 211 czwartek, 23 marca, godzina 17:00Zaczniemy od kuchni – Kler zaprezentuje nową kolekcję Kler Kitchen, a marka Hoder odsłoni przed nami szlachetność niezwykłego naturalnego kamienia, jego unikatowe wzory, które pomogą stworzyć wyjątkową kuchnię. Kler Garden zaprosi, by urządzić piękny salon w ogrodzie. Ulotne piękno pozwolą poznać warsztaty zapachowe połączone z premierą kolekcji Kler Aroma. Sekrety pielęgnacji odkryje kosmetolog (Insty
Czytaj dalej
Chcemy poznać WASZE WNĘTRZA
09/03/2023
Chcemy poznać Wasze wnętrza. Tak bardzo, że przygotowaliśmy nagrodę! Co trzeba zrobić? Jeżeli jesteście użytkownikami Instagrama za pomocą rolki lub posta pochwalcie się swoją aranżacją z meblem lub meblami czy też dodatkami KLER. Ważne: napiszcie o nich w treści i nie zapomnijcie nas oznaczyć - tylko wtedy dowiemy się o Waszym zgłoszeniu.Na początku kwietnia najciekawsze (w naszej opinii) zgłoszenie nagrodzimy zestawem z premierowej kolekcji KLER Aroma. Wszystkie marcowe posty oraz rolki spełniające warunki biorą udział w konkursie!
Czytaj dalej