Strefa Architektów Kler
Służy do pobierania obiektów i ze względu na ich wielkość dostępna jest na komputerach stacjonarnych, laptopach i tabletach.
×
Newsletter

Zamknij

Kolekcja oświetlenia Nemo

Wydaje się, że lampa wisząca czy stołowa, lampa podłogowa, kinkiet czy plafoniera to przedmioty skończenie zdefiniowane, że powiedziano o nich już wszystko. I rzeczywiście – wydaje się. Dopóki nie zobaczy się lamp Nemo.


Firma, założona w Mediolanie w roku 1993, jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek wśród producentów oświetlenia na świecie, gwiazdą pierwszej jasności. Nemo słynie z designu, jest jego synonimem, dosłownie błyszczy na obu biegunach nowoczesności.


Jeden z nich to przyszłość. Kolekcja Contemporary to natchniony, poszukujący design absolutnej czołówki współczesnych projektantów (wielkie nazwiska: Carlo Forcolini, Jehs+Laub, Javier Mariscal, Karim Rashid i wielu, wielu innych; z tej chmury istny deszcz nagród).


Zaś drugi biegun działalności firmy to kolekcja Masters – przypomnienie projektów-ikon najwybitniejszych twórców nowoczesności, jak Le Corbusier, Charlotte Perriand, Vico Magistretti, Franco Albini czy Kazuhide Takahama.


Jedne lampy są jasne, skupione, tworzą klimat do pracy. Inne cieniują czas i przestrzeń. Jeszcze inne – promieniują wokół magię.

Pozostałe wydarzenia

Zaproszenie na Piknik Architekta - 8 lutego 2024, Poznań
01/02/2024
Zapraszamy na Piknik, który odbędzie się w dniu 08.02.2024 r. o godzina 17:00 na terenie salonu Kler w Poznaniu (Galeria Polskie Meble - rondo Solidarności 34, Poznań). Do Państwa dyspozycji udostępniona będzie specjalna strefa relaksu. O kompleksową aranżację przestrzeni zadba marka KLER. To tu wymienimy się wizytówkami i porozmawiamy – nie tylko o designie! We wnętrzach Galerii odbędą się inspirujące wykłady przygotowane przez partnerów spotkania. O merytorykę zadbają: ARCHLine.XP, Kler, Munari, WOFI, Laminam, Garden, Omnires i Kontakt Simon. Ponadto dla wszyst
Czytaj dalej
Jakość i różnorodność. Wszystko jasne.
16/11/2023
Trzy młode marki oferujące oświetlenie najwyższej jakości, od stylowych kinkietów do lamp awangardowo nowoczesnych. Każdej z nich przyświeca podobna koncepcja: zaoferowanie szerokiej i różnorodnej gamy produktów o stylistyce odpowiadającej rozmaitym stylom współczesnych wnętrz. Wysoka jakość materiałów i doskonałe wykonanie, często nawet ręczne, przez doświadczonych rzemieślników. Przedmioty pozostające blisko ludzi, projektowane we współpracy z architektami wnętrz. Lucide to założona w 1992 r. w Antwerpii (Belgia) firma rodzinna. Jej marką jes
Czytaj dalej
Bomma - w świecie światła i kryształów
16/11/2023
Czeski kryształ to od wieków jeden z symboli tego kraju – czeskie szkło ma międzynarodową renomę i jest synonimem jakości i tradycji. Bomma to czeska manufaktura zlokalizowana w miejscowości Světlá nad Sázavou (nazwa miejscowości nieprzypadkowa), w której lokalna tradycja szklarska sięga ponad 100 lat.Bomma oferuje ręcznie wykonane szkło dekoracyjne. Jego bardzo wysoka jakość – to rafinowany, wyjątkowo przezroczysty kryształ – budzi powszechne uznanie. Także luksusowych, słynnych na cały świat marek, specjalistów w branży, zamawiających w Bo
Czytaj dalej