Strefa Architektów Kler
Służy do pobierania obiektów i ze względu na ich wielkość dostępna jest na komputerach stacjonarnych, laptopach i tabletach.
×
Newsletter

Zamknij

Jakość i różnorodność. Wszystko jasne.

Trzy młode marki oferujące oświetlenie najwyższej jakości, od stylowych kinkietów do lamp awangardowo nowoczesnych. Każdej z nich przyświeca podobna koncepcja: zaoferowanie szerokiej i różnorodnej gamy produktów o stylistyce odpowiadającej rozmaitym stylom współczesnych wnętrz. Wysoka jakość materiałów i doskonałe wykonanie, często nawet ręczne, przez doświadczonych rzemieślników. Przedmioty pozostające blisko ludzi, projektowane we współpracy z architektami wnętrz.


Lucide to założona w 1992 r. w Antwerpii (Belgia) firma rodzinna. Jej marką jest wysoka jakość wykonania, budowana konsekwentnie, z uwagą, i stale weryfikowana w kontakcie z konsumentami, co owocuje bezcennym zaufaniem. Lucide stawia na stworzenie bogatej i zróżnicowanej oferty produktowej, która będzie w stanie spełnić potrzeby szerokiego grona odbiorców. Efektem tych założeń jest sukces – dziś marka cieszy się uznaniem na wielu rynkach Europy (w tym Polski) i świata.


Nova Luce to grecka firma, produkująca (od 2007 r.) wysokiej jakości lampy, oprawy i elementy oświetleniowe. Oferuje szeroki asortyment wychodząc z założenia, że różnorodność wyrobów otwiera wielość możliwości i umożliwia trafny wybór. Do dyspozycji są tu nowoczesne lampy wiszące i klasyczne oprawy żyrandolowe, oprawy typu spot, a także lampy zewnętrzne – do oświetlenia posesji, ścieżek ogrodowych czy elewacji (w tym wyposażone w czujniki ruchu).


Firma Trio powstała w Arnsberg (Nadrenia Północna-Westfalia). Był rok 1991 – dziś marka jest już znana w 30 krajach świata. W swoich lampach i oprawach wykorzystuje materiały tradycyjne, znane i sprawdzone – ale i nowe, często zaskakujące jakością poszukiwanych efektów. Walory szkła, metalu, także i drewna są oczywiste, ale na zupełnie nowy poziom wynosi je umiejętne wzajemne łączenie czy dobór odpowiedniego wykończenia.


Jakość, bardzo szeroka różnorodność i, co nie bez znaczenia, cenowa przystępność. Trzy młode firmy rozumiejące, że w projektowaniu i wykonaniu oświetlenia najważniejsze są uczucia i emocje, a nie najbardziej nawet zaawansowane technologie.

Pozostałe wydarzenia

Włoski wdzięk i uroda w ogrodzie - poznaj ofertę marki Roberti dostępnej w Kler.
20/05/2024
Firma powstała w 1959 r. jako mały biznes rodzinny, projektujący i produkujący meble przeznaczone na zewnątrz. Jej ambicją od zawsze była nowoczesność: pionierski w tym obszarze design, stylistyka będąca na bieżąco z wiodącymi trendami projektowania wnętrz. Dzięki temu, stopniowo, marka Roberti wypracowała nową koncepcję mebli outdoor – jako obiektów przynależnych do strefy będącej szeroko pojętą przestrzenią mieszkalną – obszaru obejmującego zarówno wnętrze, jak i zewnętrze domu. W tym ujęciu meble na taras czy na werandę zyskują nową jakość. Nie zubaża ich, jak daw
Czytaj dalej
Nowoczesna oferta do ogrodu - kolekcja Talenti
20/05/2024
Firmę Talenti założył Fabrizio Cameli w roku 2004. Bazował na doświadczeniu zdobytym przez rodzinę w przedsiębiorstwie zajmującym się obróbką marmuru – pierwsze kolekcje Talenti to eleganckie, nawiązujące do klasycznych wzorów stoły o blatach z kamienia czy terakoty. Nazwa Talenti nie jest przypadkiem – już wkrótce marka postawiła na nowoczesność i współpracę z wybitnymi projektantami (m. in. Karim Rashid, Ramon Estéve, Jean-Philippe Nuel). A w prestiżowym Studio Palomba Serafini powstała nowatorska koncepcja przełamania tradycyjnego podziału na
Czytaj dalej
Poznaj kolekcję Vondom
20/05/2024
Ta hiszpańska firma z Walencji nie chwali się tradycją, całą uwagę skupiając na współczesności. Postawienie na stałą współpracę z głośnymi projektantami i architektami wnętrz pozwala marce na ciągłe utrzymywanie oferty na wskroś nowoczesnej – mebli tchnących świeżością, będących zawsze na czasie. Meble Vondom sprawdzają się równie dobrze w domu, jak i koło domu. Jak np. Stone, kolekcja różnego rodzaju siedzisk, ale także donic do wnętrz i na zewnątrz. Organiczne formy przeskalowanych kamieni ogładzonych przez wodę są wprost częścią naturalnego środowiska. R&
Czytaj dalej