Strefa Architektów Kler
Służy do pobierania obiektów i ze względu na ich wielkość dostępna jest na komputerach stacjonarnych, laptopach i tabletach.
×
Newsletter

Zamknij

Jakość i różnorodność. Wszystko jasne.

Trzy młode marki oferujące oświetlenie najwyższej jakości, od stylowych kinkietów do lamp awangardowo nowoczesnych. Każdej z nich przyświeca podobna koncepcja: zaoferowanie szerokiej i różnorodnej gamy produktów o stylistyce odpowiadającej rozmaitym stylom współczesnych wnętrz. Wysoka jakość materiałów i doskonałe wykonanie, często nawet ręczne, przez doświadczonych rzemieślników. Przedmioty pozostające blisko ludzi, projektowane we współpracy z architektami wnętrz.


Lucide to założona w 1992 r. w Antwerpii (Belgia) firma rodzinna. Jej marką jest wysoka jakość wykonania, budowana konsekwentnie, z uwagą, i stale weryfikowana w kontakcie z konsumentami, co owocuje bezcennym zaufaniem. Lucide stawia na stworzenie bogatej i zróżnicowanej oferty produktowej, która będzie w stanie spełnić potrzeby szerokiego grona odbiorców. Efektem tych założeń jest sukces – dziś marka cieszy się uznaniem na wielu rynkach Europy (w tym Polski) i świata.


Nova Luce to grecka firma, produkująca (od 2007 r.) wysokiej jakości lampy, oprawy i elementy oświetleniowe. Oferuje szeroki asortyment wychodząc z założenia, że różnorodność wyrobów otwiera wielość możliwości i umożliwia trafny wybór. Do dyspozycji są tu nowoczesne lampy wiszące i klasyczne oprawy żyrandolowe, oprawy typu spot, a także lampy zewnętrzne – do oświetlenia posesji, ścieżek ogrodowych czy elewacji (w tym wyposażone w czujniki ruchu).


Firma Trio powstała w Arnsberg (Nadrenia Północna-Westfalia). Był rok 1991 – dziś marka jest już znana w 30 krajach świata. W swoich lampach i oprawach wykorzystuje materiały tradycyjne, znane i sprawdzone – ale i nowe, często zaskakujące jakością poszukiwanych efektów. Walory szkła, metalu, także i drewna są oczywiste, ale na zupełnie nowy poziom wynosi je umiejętne wzajemne łączenie czy dobór odpowiedniego wykończenia.


Jakość, bardzo szeroka różnorodność i, co nie bez znaczenia, cenowa przystępność. Trzy młode firmy rozumiejące, że w projektowaniu i wykonaniu oświetlenia najważniejsze są uczucia i emocje, a nie najbardziej nawet zaawansowane technologie.

Pozostałe wydarzenia

Kolekcja oświetlenia Nemo
16/11/2023
Wydaje się, że lampa wisząca czy stołowa, lampa podłogowa, kinkiet czy plafoniera to przedmioty skończenie zdefiniowane, że powiedziano o nich już wszystko. I rzeczywiście – wydaje się. Dopóki nie zobaczy się lamp Nemo. Firma, założona w Mediolanie w roku 1993, jest dziś jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek wśród producentów oświetlenia na świecie, gwiazdą pierwszej jasności. Nemo słynie z designu, jest jego synonimem, dosłownie błyszczy na obu biegunach nowoczesności. Jeden z nich to przyszłość. Kolekcja Contemporary to natchniony, poszukujący design absolutn
Czytaj dalej
Bomma - w świecie światła i kryształów
16/11/2023
Czeski kryształ to od wieków jeden z symboli tego kraju – czeskie szkło ma międzynarodową renomę i jest synonimem jakości i tradycji. Bomma to czeska manufaktura zlokalizowana w miejscowości Světlá nad Sázavou (nazwa miejscowości nieprzypadkowa), w której lokalna tradycja szklarska sięga ponad 100 lat.Bomma oferuje ręcznie wykonane szkło dekoracyjne. Jego bardzo wysoka jakość – to rafinowany, wyjątkowo przezroczysty kryształ – budzi powszechne uznanie. Także luksusowych, słynnych na cały świat marek, specjalistów w branży, zamawiających w Bo
Czytaj dalej
Masiero - włoscy krawcy światła
16/11/2023
O Masiero mówi się „włoscy krawcy światła”. Ta marka to synonim jakości. Jest bez wątpienia jedną z wiodących – w skali całego świata – firm produkujących luksusowe oprawy oświetleniowe. Design sygnowany Masiero ma ogromną wartość artystyczną. Wybrane modele lamp eksponuje się w prestiżowych showroomach z designem i sztuką użytkową; oferują je najbardziej renomowane sklepy na świecie. Założona w 1981 r. opodal Wenecji, firma szczyci się rzemieślniczymi tradycjami regionu, zwłaszcza słynnym weneckim szkłem i kryształem, od dawna używanym do wyrobu kandelabr&oacut
Czytaj dalej