Strefa Architektów Kler
Służy do pobierania obiektów i ze względu na ich wielkość dostępna jest na komputerach stacjonarnych, laptopach i tabletach.
×
Newsletter

Zamknij

Poznaj kolekcję Vondom

Ta hiszpańska firma z Walencji nie chwali się tradycją, całą uwagę skupiając na współczesności. Postawienie na stałą współpracę z głośnymi projektantami i architektami wnętrz pozwala marce na ciągłe utrzymywanie oferty na wskroś nowoczesnej – mebli tchnących świeżością, będących zawsze na czasie.


Meble Vondom sprawdzają się równie dobrze w domu, jak i koło domu. Jak np. Stone, kolekcja różnego rodzaju siedzisk, ale także donic do wnętrz i na zewnątrz. Organiczne formy przeskalowanych kamieni ogładzonych przez wodę są wprost częścią naturalnego środowiska.


Równie naturalne są pod gołym niebem sofy, fotele czy leżaki Milos. Ich kształty – miękkie, łagodne, jakby rzeźbione upływem czasu – są kwintesencją formy organicznej: wydaje się, że zaprojektował je nie człowiek, a ukształtowała sama natura. A przy tym są to meble wygodne jak do wnętrz, spełniające nawet wysokie wyobrażenia o tym, co znaczy komfort.


Podobną wygodę i elegancję demonstrują krzesła i fotele Africa, stworzone by sprostać zmiennym warunkom atmosferycznym. Są lekkie, wykonane w 100% z materiałów nadających się do ponownego wykorzystania lub wręcz pochodzących z recyklingu. Tak jak spektakularny leżak Surf projektu Karima Rashida – monolityczny odlew formowany obrotowo.

Pozostałe wydarzenia

Włoski wdzięk i uroda w ogrodzie - poznaj ofertę marki Roberti dostępnej w Kler.
20/05/2024
Firma powstała w 1959 r. jako mały biznes rodzinny, projektujący i produkujący meble przeznaczone na zewnątrz. Jej ambicją od zawsze była nowoczesność: pionierski w tym obszarze design, stylistyka będąca na bieżąco z wiodącymi trendami projektowania wnętrz. Dzięki temu, stopniowo, marka Roberti wypracowała nową koncepcję mebli outdoor – jako obiektów przynależnych do strefy będącej szeroko pojętą przestrzenią mieszkalną – obszaru obejmującego zarówno wnętrze, jak i zewnętrze domu. W tym ujęciu meble na taras czy na werandę zyskują nową jakość. Nie zubaża ich, jak daw
Czytaj dalej
Nowoczesna oferta do ogrodu - kolekcja Talenti
20/05/2024
Firmę Talenti założył Fabrizio Cameli w roku 2004. Bazował na doświadczeniu zdobytym przez rodzinę w przedsiębiorstwie zajmującym się obróbką marmuru – pierwsze kolekcje Talenti to eleganckie, nawiązujące do klasycznych wzorów stoły o blatach z kamienia czy terakoty. Nazwa Talenti nie jest przypadkiem – już wkrótce marka postawiła na nowoczesność i współpracę z wybitnymi projektantami (m. in. Karim Rashid, Ramon Estéve, Jean-Philippe Nuel). A w prestiżowym Studio Palomba Serafini powstała nowatorska koncepcja przełamania tradycyjnego podziału na
Czytaj dalej
Zaproszenie na Piknik Architekta - 8 lutego 2024, Poznań
01/02/2024
Zapraszamy na Piknik, który odbędzie się w dniu 08.02.2024 r. o godzina 17:00 na terenie salonu Kler w Poznaniu (Galeria Polskie Meble - rondo Solidarności 34, Poznań). Do Państwa dyspozycji udostępniona będzie specjalna strefa relaksu. O kompleksową aranżację przestrzeni zadba marka KLER. To tu wymienimy się wizytówkami i porozmawiamy – nie tylko o designie! We wnętrzach Galerii odbędą się inspirujące wykłady przygotowane przez partnerów spotkania. O merytorykę zadbają: ARCHLine.XP, Kler, Munari, WOFI, Laminam, Garden, Omnires i Kontakt Simon. Ponadto dla wszyst
Czytaj dalej