Strefa Architektów Kler
Służy do pobierania obiektów i ze względu na ich wielkość dostępna jest na komputerach stacjonarnych, laptopach i tabletach.
×
Newsletter

Zamknij

Nowoczesna oferta do ogrodu - kolekcja Talenti

Firmę Talenti założył Fabrizio Cameli w roku 2004. Bazował na doświadczeniu zdobytym przez rodzinę w przedsiębiorstwie zajmującym się obróbką marmuru – pierwsze kolekcje Talenti to eleganckie, nawiązujące do klasycznych wzorów stoły o blatach z kamienia czy terakoty.


Nazwa Talenti nie jest przypadkiem – już wkrótce marka postawiła na nowoczesność i współpracę z wybitnymi projektantami (m. in. Karim Rashid, Ramon Estéve, Jean-Philippe Nuel). A w prestiżowym Studio Palomba Serafini powstała nowatorska koncepcja przełamania tradycyjnego podziału na meble przeznaczone do wnętrz i do ogrodu.


Połączenie cech obiektów do domu i koło domu demonstruje np. moduł kuchenny Tikal (współpraca: Nicola De Pellegrini) czy lampa grzejąca Tod. Są one wyposażeniem szeroko pojętej przestrzeni mieszkalnej, rozciągającej się i na wnętrze, i na ogród; mieszkańcy mogą z niej korzystać o każdej porze dnia.


Oferta Talenti jest bogata i różnorodna. Są tu klasyczne meble ogrodowe, jak sofy i fotele, krzesła i stoły, z elementami wykonanymi z pięknej plecionki ratanowej czy grubych sznurów. Leżaki i leżanki o regulowanych oparciach, wykładane poduszkami, z dwoma kółkami zamiast nóg tylnych. Są też huśtawki, moszczone miękkimi poduszkami, podwieszane na sznurach albo przenośne, na metalowym stelażu. Czy fotele na taras lub nad basen, także bujane, na płozach. Wszystko to wyborne w jakości i wykończeniu, czarujące wdziękiem i urodą, do tego wybitnie komfortowe.

Pozostałe wydarzenia

Włoski wdzięk i uroda w ogrodzie - poznaj ofertę marki Roberti dostępnej w Kler.
20/05/2024
Firma powstała w 1959 r. jako mały biznes rodzinny, projektujący i produkujący meble przeznaczone na zewnątrz. Jej ambicją od zawsze była nowoczesność: pionierski w tym obszarze design, stylistyka będąca na bieżąco z wiodącymi trendami projektowania wnętrz. Dzięki temu, stopniowo, marka Roberti wypracowała nową koncepcję mebli outdoor – jako obiektów przynależnych do strefy będącej szeroko pojętą przestrzenią mieszkalną – obszaru obejmującego zarówno wnętrze, jak i zewnętrze domu. W tym ujęciu meble na taras czy na werandę zyskują nową jakość. Nie zubaża ich, jak daw
Czytaj dalej
Poznaj kolekcję Vondom
20/05/2024
Ta hiszpańska firma z Walencji nie chwali się tradycją, całą uwagę skupiając na współczesności. Postawienie na stałą współpracę z głośnymi projektantami i architektami wnętrz pozwala marce na ciągłe utrzymywanie oferty na wskroś nowoczesnej – mebli tchnących świeżością, będących zawsze na czasie. Meble Vondom sprawdzają się równie dobrze w domu, jak i koło domu. Jak np. Stone, kolekcja różnego rodzaju siedzisk, ale także donic do wnętrz i na zewnątrz. Organiczne formy przeskalowanych kamieni ogładzonych przez wodę są wprost częścią naturalnego środowiska. R&
Czytaj dalej
Zaproszenie na Piknik Architekta - 8 lutego 2024, Poznań
01/02/2024
Zapraszamy na Piknik, który odbędzie się w dniu 08.02.2024 r. o godzina 17:00 na terenie salonu Kler w Poznaniu (Galeria Polskie Meble - rondo Solidarności 34, Poznań). Do Państwa dyspozycji udostępniona będzie specjalna strefa relaksu. O kompleksową aranżację przestrzeni zadba marka KLER. To tu wymienimy się wizytówkami i porozmawiamy – nie tylko o designie! We wnętrzach Galerii odbędą się inspirujące wykłady przygotowane przez partnerów spotkania. O merytorykę zadbają: ARCHLine.XP, Kler, Munari, WOFI, Laminam, Garden, Omnires i Kontakt Simon. Ponadto dla wszyst
Czytaj dalej